Nvidia güncelleme var simgesi görünmüyor

bugün nvidia ekran kartıma güncelleme gelmiş nvidia sitesine girdiğimde farkettim, ekranın sağ alt köşesindeki gizli simgeleri göster simgesine tıklayıp nvidiada güncelleme var işareti yoktu masaüstünde bulunan geferco experienceye tıklayıp ekranın sağ alt köşesindeki gizli simgeleri göster simgesine tıklayıp nvidiada güncelleme var simgesi geldi önceden böyle degildi 2 resimdeki gibi

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    GeForce Experince belirli aralıklarla güncelleme denetimi yapar. Yani güncelleme gelir gelmez güncellemenin geldiğini haber vermez. Sonradan güncelleme geldiğini haber veriri. Dikkate alınması gereken bir şey değil...

    said82 said82 (10)
    8 yıl önce cevaplandı

    Sen manuel olarak Geforce Experience yazılımını çalıştırdığında program tarama yapmış ve yeni sürücüyü bulmuş. said82'nin de dediği gibi Geforce Experience belirli aralıklarla tarama yapıyor. Yani tarama zamanı gelmeden önce sen manuel olarak programa girdiğin için güncelleme gelmiş oldu.

    brsozl brsozl (1961)