nvıdıa kontrol paneli açılmıyor

arkadaşlar sağ tklatım nvdıa kontrol menüsü görülmüyor denetim masasından denedim açılmıyor..yardımcı olursanız sevinirim..teşekkürler

irfan irfan (3)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ne zaman başladı bu problem? Eğer çok zaman olmadıysa sistem geri yükleyerek problemi giderebilirsin.

     Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Eğer sistem geri yükleme işe yaramazsa Nvidia software'i yeniden yüklersin.

    Yine sonuç olmazsa sistemde sıkı bir virüs ve zararlı taraması yapmalısın.

    temmuz temmuz (12505)
    8 yıl önce cevaplandı

    • iki yöntemide denedim ama işe yaramıyor irfan 8 yıl önce
    • Sistem geri yükleme başarısızmı yoksa başarıyla gerçekleşmesine rağmen problem düzelmedimi, belirtmemişsin. Sistem geri yükleme başarıyla tamamlanamıyorsa birde güvenli modda denemelisin. Nvidia software kurulumu yapılırkende önce eskisi tamamen kaldırılmalı, sonra yenisinin kurulmasında bu kurulumun YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞTIR'ılarak gerçekleştirilmesine dikkat edilmelidir. Yine sonuç olmazsa sistemde sıkı bir virüs ve zararlı taraması yapmalısın. temmuz 8 yıl önce