NVIDIA kontrol panelinde özelleştirme seçenekleri yok

Nvidia control panelimde cok secenek yok secenekden kastim ekran ayarlamalari filan diyer kullanicilarda var ama bendede eskiden vardi simdi neden yok bir turlu bulamadim yardimiza ihtiyacim var----- noldu 1 gun oldu ve hic kimse bilmiyomu allah rizzasi icin yardim edin biriniz-- diyer nvidia kullanicilarinda varken bende neden yok bilmek istiyorum ve tum driverlerim guncel neden yok bir turlu anlamiyorum

necefov necefov (-1)
6 yıl önce sordu

  • ya biri bilmiyormu cozumu necefov 6 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Sistemini problem öncesi bir zamana geri alırsan hepsi yine geri gelir, yeniden görünür olur:

Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

Edit:

Eğer sistem geri yüklenemiyorsa Nvidia'yı sistemden tam olarak (yazılımınıda silerek) tamamen kaldırır ve yeniden yüklersin.

temmuz temmuz (12505)
6 yıl önce cevaplandı

    problem oncesi  sistem geri yukleme yok baska cozumunuz varmi

    necefov necefov (-1)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Mesajımı editledim. temmuz 6 yıl önce
    • ekran kartı drive kaldır tekrardan güncel olanı kur krsn 6 yıl önce
    • YEMIN EDERIM kladirip yeniden kurdum hatta tamamen nvidia dair her seyi silip yeniden kurdum necefov 6 yıl önce