NVIDIA Kurulum Programı Başarısız Hatası

Öncelikle herkese merhaba. Beyler her şeyi denedim şunu sil bunu sil sistem geri yükleme yaptım yine olmadı ekran kartı modeli nvidia geforcegt520m kurulum programı başarısız hatası veriyor habire hata bıktım valla nolur bi çözüm söyleyin.

altanakbulut altanakbulut (-1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    -1

    pc sıfır ise yanında ekran kartı cd si  zaten verlir internetten indirmeyle olmaz cd den yükleme yapmak zorundasın malesef yoksa cd bi arkdaşından bul

    tahabey4242 tahabey4242 (-9)