Nvidia kurulumunda this application has requested the runtime to terminate it in an usually way hatası

merhaba NVİDİA kurulumu bitip kapat yazısına tıkladığımda karşıma resimdeki hata çıkıyor

Nvidia kurulum programı microsoft visual c++ runtime error this application has requested the runtime to terminate it in an usually way.microsoft visual c++ runtime error this application has requested the runtime to terminate it in an usually way.

tamam yazısına tıkladığımda alttaki resimdeki hata çıkıyor nasıl çözebilirim bilgisayarda virüs yok işletim sistemi windows 8.1 pro 64 bit 2013 sürümü nvidia geforce gt 635M laptop

microsoft visual c++ runtime error this application has requested the runtime to terminate it in an usually way.

gorele28 gorele28 (387)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    microsoft visual c++ runtime error this application has requested the runtime to terminate it in an usually way. Bu hata ile daha önce karşılaşmıştım.

    Daha çok sistemde Nvidia yazılımı yüklüyken üzerine güncelleme yapmaya çalıştığımda karşıma çıkıyordu. Sende de durum böyleyse

    1. Öncelikle Denetim Masası > Program Ekle / Kaldır bölümüne git.
    2. Burada Nvidia yazılımlarını bul ve kaldır.
    3. Bilgisayarı yeniden başlat.
    4. Daha sonra Nvidia sitesinden kurulum dosyasını indir ve kurulumu gerçekleştir.

    Sorun düzelecektir diye düşünüyorum.  Nvidia kurulumunda microsoft visual c++ runtime error this application has requested the runtime to terminate it in an usually way hatası genelde yazılım bir önceki Nvidia yazalımını doğru şekilde kaldıramadığında ortaya çıkıyor. Sen manuel el ile kaldırır ve tekrar yüklersen sorun düzeliyor. Bu elbette benim denk geldiğim. Sen de denersin, sonucu yazarsın.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

    • format atmıştım ilk nvidia kurulumunda çıkıyor yani önceki sürüm üstüne kurmuyorum @murat bey gorele28 5 yıl önce

    Windows Güncellemelerinin tamamını yükledin mi? Eğer format sonrası doğrudan sürücüyü yüklemeye çalışıyorsan önce Windows güncelleştirmelerini yükle. Daha sonra Nvidia sürücülerini yüklemeyi dene. Ayrıca kurulum bittikten sonra bu hata bir defa çıkıyor ve kayboluyorsa, kurulum tamamlanıyorsa sorun olmayacaktır.

    hakan hakan (15409)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Windows Güncellemeleriyle ne alakası var hocam ilk kez yaptığım iş değil @hakan hocam gorele28 5 yıl önce
    • @gorele28 Şöyle alakası var: microsoft visual c++ kütüphaneleri Windows için önemlidir. Eğer bunlarla ilgili bir hata varsa / yama gerekiyorsa güncellemeler ile giderilebilir. Hata sende yüklü olan microsoft visual c++ kütüphanerinden kaynaklanıyor olabilir. hakan 5 yıl önce