"NVIDIA sürücüsü yanıt vermeyi kesti hatası" nasıl çözülür?

Ekran kartını aldığımdan beri sürekli çöküyor oyun oynarken falan ve sağ altda şu hata geliyor nvidia görüntü sunucusu yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan başarıyla kurtuldu bu hata beni gıcık ediyor nerdeyse her oyunda bu hata var Middle Earth:Shadow Of Mordor,Fifa,Gta 5 bu oyunlarda hep bu hatayı alıyorum şimdiden teşşekkürler

Sistem Özelliklerim:

İşlemci: Intel Core i7 870 2.9 GHz

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 730 2048 MB (Driver Güncel 385.69)

RAM: 8 GB

İşletim sistemi: Windows 7 Ultimate 64-bit

beart797 beart797 (1)