NVIDIA Tepsi Simgesi neden kayboldu ve nasıl geri getirilebilir?

merhaba arkadaşlar benim daha önce bu resimdeki yerde nvidianın simgesi vardı ekleme şansım varmı

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
6 yıl önce sordu

  • Başlığı değiştirdim. Böylesi daha iyi (Muhtevayı daha iyi yansıtıyor) temmuz 6 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Nvidia simgesi son sürücü güncellemesiyle Nvidia tarafından "tepsi"den kaldırıldı. Dünden buyana bu şekilde.. Yani hata veya problem değil merak etme.

temmuz temmuz (12505)
6 yıl önce cevaplandı

  • @temmuz abi bende var? toprak34 6 yıl önce
  • Dün iki güncelleme geldi. Biri GeForce Experience için diğeri Nvidia ekran kartına.. Eğer bunlar olduysa kalkması gerekirdi, bilemiyorum @toprak34 temmuz 6 yıl önce
  • @temmuz bey attığınız geforce experiece beta 3.9.1 sürümü yazıyor bende son nvidia ekran kartı güncellemesiyle 3.9.0 sürümü var ayrıca googleden baktım ordada 3.9.0 sürümü güncel olarak görünüyor efsaneemrahylz 6 yıl önce
  • Önce bendede 3.90 güncellemesi oldu ve hemen arkasından "geliştirici sürümü" kabul teklifi yapıldı mesaj ile ve ben kabul ettim, ondan.. @efsaneemrahylz temmuz 6 yıl önce

Orada NVIDIA simgesinin olmaması bir problem değildir. Sistemdeki NVIDIA'nın bir yazılımı çalışırken o bölümde simgesi görünür, çalışmadığı zaman görünmez. Bu bir problem değildir.

omercik omercik (9418)
6 yıl önce cevaplandı

  • yazdığınla bendeki problemler uyuşmuyor @temmuz beyin dediği olabilir daha düne kadar vardı son güncellemeyi kurdum gitti efsaneemrahylz 6 yıl önce
  • Mesajıma görüntü dosyası ilave ettim, orada görülecektir @toprak34 @efsaneemrahylz temmuz 6 yıl önce
  • @temmuz'un bahsettiği güncellemeden haberim yoktu omercik 6 yıl önce