Nvidia This serial number is invalid hatası

Ekran kartı ile beraber gelen hediye oyun kodunu Nvidia'nın sitesine girdiğimde This serial number is invalid hatası alıyorum.

Nvidia This serial number is invalid hatası nasıl çözülür?

brsozl brsozl (1961)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Nvidia This serial number is invalid hatası nedir?

    Satın almış olduğunu Nvidia marka ekran kartı ile beraber gelen oyun kodunu Nvidia'nın sitesinden aktif etmeye çalıştığınızda aldığınız This serial number is invalid hatası kodun geçersiz olduğu anlamına gelmektedir. This serial number is invalid hatası almanız durumunda aşağıdaki çözüm önerilerini uygulayabilirsiniz.

    Nvidia This serial number is invalid hatası nasıl çözülür?

    Öncelikle ekran kartınızı temin ettiğiniz firmayla iletişime geçmelisiniz. Ekran kartını aldığınız firma ile iletişime geçmeniz durumunda istenilen fatura, seri no gibi bilgileri verdikten sonra sorunsuz olarak kodunuzu alabilirsiniz. Öncelikli olarak Nvidia ile iletişime geçmek yerine ekran kartını aldığınız aracı firma ile iletişime geçmeniz daha doğru olacaktır. Daha sonra bir sonuç alamazsanız Nvidia ile iletişime geçebilirsiniz.

    Örneğin Nvidia marka ekran kartınızı Vatan Bilgisayar firmasından temin ettiyseniz aşağıdaki işlemleri yaparak geçerli ve sorunsuz kodunuzu alabilirsiniz.

    İsim Soyisim:
    Fatura No:
    Mail:
    GSM:
    Ürün Modeli:
    Ürün Seri No:

    Doldurduktan sonra faturanızın satın aldığınızı kanıtlar şekilde fotoğraflarıyla birlikte,

    kampanyaoyun@vatanbilgisayar.com

    adresine mail olarak yollayın. Bu şekilde kodunuzu mail yoluyla temin edebilirsiniz.

    brsozl brsozl (1961)