Nvidia Windows Kernel Mode Driver görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti hatası windows 10

Merhabalar bir süre önce bir oyuncu dizüstü bilgisayarı aldım. yakın zamanda Nvidia Windows Kernel Mode Driver görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti hatasını almaya başladım ve oyunların birçoğunu açamıyorum sürümlerim güncel ve hata verdiği oyunlar daha önce sorunsuz oynadığım oyunlardı. Bilgisayarımın işletim sistemi windows 10 bana yardım ederseniz çok sevinirim.

ilhan175 ilhan175 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Daha önce böyle bir çözüm paylaşılmış: Nvidia Windows Kernel Mode Driver görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti hatası

    Sorun Windows 10'a geçtikten sonra mı oluştu? Eğer böyle bir durum söz konusu ise Windows 10 kaynaklı bir sorun yaşıyor olabilirsiniz. Zira Windows 10 hâlâ bazı donanımlar ile tam uyumlu değil ve sorunlar çıkarabiliyor.

    Sorunun kaynağını bulabilmek için başlangıçta çalışan tüm program ve servisleri kapatmayı deneyebilirsiniz.

    Başlangıçta çalışan gereksiz programları nasıl kaldırırım?

    Yine aynı şekilde bir antivirüs programı kullanıyorsanız antivirüs programı kapatmayı deneyebilirsiniz. Bazen sorun çıkartabiliyor.

    murat murat (12492)