NVIDIA Yükleyici Başarısız Oldu Hatası?

NVIDIA ekran kartımı güncellemeye çalıştığım zaman "NVIDIA Yükleyici Başarısız Oldu" hatası alıyorum fakat internette bulduğum bütün çözümleri denememe rağmen halen daha devam ediyor bu hata. NVIDIA ekran kartımın DRIVER lerini sildim işe yaramadı, NVIDIA ekran kartımı DDU "Display Driver Uninstaller" uyulamasıyla kaldırdım ve tekrardan NVIDIA ekran kartımı yüklemeye çalıştığım zaman "NVIDIA Yükleyici Başarısız Oldu" hatasını almaya devam ediyorum.

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Şu uygulama ile nvidia ekran kartını güncellemeyi deneye bilirsin

    GEFORCE  EXPERIENCE

    Ayrıca halen daha sorunun devam eder ise @temmuz 'un yazdıklarını deneye bilirsin.

    nvidia geforce experience

    darkcrak darkcrak (5168)