O.C. yaptım bir şey olurmu?

Ya ben Nvidia 8400GS 512mb lik ekran kartıma overclock yaptım sorun olurmu?

Oc den önceki değerler:                                   Oc den sonraki değerler:

Core clock:459 mhz                                         Core clock:559 mhz

Memory clock:350 mhz                                    Memory clock:450 mhz

Shader clock 918 mhz                                     Shader clock:1118 mhz

Derece min:36                                                 Derece min:38

Cevap verirseniz sevinirim.

muratg muratg (1)
8 yıl önce sordu

  • Cevap yok mu? muratg 8 yıl önce

Toplam 1 Cevap

8400GS'e overclock yapsan dahi istediğin performansı alamazsın. Çok eski bir kart. Overclock sonrasında herhangi bir sorun olmadığını test ederek anlayabilirsin. Günlük kullanım veya bilgayara yük bindiren uygulamarlarda anormal bir durum yok ise sorun yok demektir. Sıcaklık değerlerin gayet normal.

brsozl brsozl (1961)