ODİN odin sboot.bin hatası

cihazım samsung n8005 odin üzerinden rom yüklerken faıl hata alıyorum.(sboot.bin fail complete(write) operation failed. osm all threads completed. (succeed 0 / failed 1) yazıyor.Bir yere sordum cihazda bootlocker açık dedi bu bootlocker için bir çözüm varmı yada hatanın sebebi başka bir şey de olabilir konu hakkında bilgi sahibi var mı varsa cevap yazabilir mi?

ouz54 ouz54 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Odin üzerinden samsung Stock Rom yüklemeye çalışıyorsunuz değil mi?

    Samsung USB sürücülerinin bilgisayarınıza tekrar yüklemeyi deneyin. Ayrıca Cihazın ayarlarındaki Geliştirici Seçenekleri altında bulunan USB Hata Ayıklama modunun açık olduğundan emin olun.

    Daha önce birkaç samsung cihaz kurulumu yaptım ancak boot locker kilidi açmak gibi bir işlem yapmamıştım. (Bu işlemi Sony telefonda daha önce yaptım ancak Samsung ihtiyaç duymamıştı).

    Rom dosyası doğru, ve yukarıda bahsettiğim ayarlar ile ilgili de bir sorun yoksa yüklemenizin başarıyla gerçekleşmesi gerekiyor.

    Aşağıdaki forumu inceleyin isterseniz.

    Samsung N8005 Stock Rom Kurulumu

    ismailsarp ismailsarp (6010)