Offers Wizard Network System Driver nedir?

Denetim masamda    'Offers Wizard Network System Driver' Diye dosya çıktı ne işe yarıyor?  Offers Wizard Network System Driver gerekli bir program mı?

turkey turkey (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Gerekli cevap sayfamızda zaten mevcut link : http://uzmanim.net/soru/ads-by-offerswizard-kaldirma/5815 Kolay gelsin.

    dyildiz dyildiz (183)
    9 yıl önce cevaplandı

      dyildiz ın verdiği linkte belirtilmiş olduğu gibi Offers Wizard Network System Driver bir adware yani reklam yazılımıdır.

      Kesinlikle kaldırmalısınız

      hakan hakan (15409)