Office 2007'de word ve excel'de farklı kaydet kısmında PDF seçeneğini bulamıyorum

Office 2007 kullanıyorum. Word ve Excelde PDF olarak kaydetme seçeneği yok.

Farklı kaydet bölümünde PDF olarak kaydetme seçeneği olması gerekiyor fakat PDF olarak kaydetme seçeneği Office 2007 içinde yok.

Office 2007 Word, Excel'de  PDF olarak nasıl kaydedebilirim?

kanat kanat (3)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Office 2007 içindeki Word ve Excel uygulamalarında varsayılan olarak PDF olarak kaydetme seçeneği gelmiyor.

    Office 2007 Word ve Excel'de Farklı Kaydet - PDF seçeneğinin gelmesi için 2007 Microsoft Office Eklentisi: Microsoft PDF Veya XPS Olarak Kaydet eklentisini yüklemeniz gerekiyor.

    2007 Microsoft Office Eklentisi: Microsoft PDF Veya XPS Olarak Kaydet eklentisini buradan indirebilirsiniz.

    Linkteki sayfada sisteminize uygun dil seçeneğini seçin. İndir'i tıklayın.

    Dilerseniz önerilen

    Word, Excel ve PowerPoint Dosya Biçimleri İçin Microsoft Office Uyumluluk Paketi

    Office 2007'nin başında Microsoft Office Word, Excel ve PowerPoint'e yeni eklenen ve Office 2010 ile devam eden Open XML dosya biçimlerindeki belgeleri, çalışma kitaplarını ve sunuları açın, düzenleyin ve kaydedin.

    Size: 37.2 MB

    dosyasını da seçenerek indirebilirsiniz. Bu seçenek de farklı türleri Office 2007 ile açmanızı sağlayacaktır.

    hakan hakan (15409)
    9 yıl önce cevaplandı

      Sayin Uzmanim , vermis oldugunuz linkten eklentiyi indirdim ve sorunum cozuldu , emekleriniz icin cok tesekkur ederim.

      kanat kanat (3)