Office 2007 kuramıyorum, Office 2007 kurarken Office 2010 ekranı çıkıyor, nasıl çözerim?

Merhaba, bilgisayarıma office 2007 kurmak istiyorum. Windows 8 kullanıyorum bu sebeple office'in kendine ait bir uygulaması mevcut (2010). Office 2007'yi kendi sitesinden daha önce kurmayı denedim ancak sürekli office 2010 menüsü açıldı. Ne yapmam gerekiyor?

Office 2007 kuramıyorum, Office 2007 kurarken Office 2010 ekranı çıkıyor, nasıl çözerim?

meledith meledith (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Genelde yeni bir bigisayar almışsanız veya bilgisayarınızı Recovery üzeirinden geri yüklemişseniz, bilgisayarınızda bazı reklam yazılımları olabilir.Bunlar genelde Deneme sürümü olarak kurulu gelirler ve belli bir süre sonra sizden anahtar girip tam sürüm yapmanızı isterler.Aynı şekilde Office 2010 sürümüde bu şekilde birçok bilgisayarda deneme sürümü olarak gelmektedir.

    Siz Office 2007 yüklemek istediğinizde bilgisayarınıda daha yeni bir Office 2010 sürümü olduğundan bilgisayarınızı size uyarıyor ve sizden Office 2010 u kullanmanızı istiyor.

    Sizin Office 2007 programını kurmak için yapmanız gereken ilk olarak Office 2010 programını kaldırmak olmalıdır.Eğer sisteminizden Office 2010 programını kaldırırsanız size Office 2007 kurarken tekrar uyarı vermeyecektir.

    ismailsarp ismailsarp (6010)