Office 2010 etkinleştirme nasıl yapılır?

Bilgisayarda Office 2010 kurulu etkinleştirme kodu istiyor bunu nasıl bulabilirim? ya da nereden indirmem gerekiyor?

mumim mumim (19)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Office 2010 lisansı satın alıp etkinleştireceksin ya da korsan olarak cracklı kullanacaksın.

    ( eğer elinde office 2010 lisansı varsa  ; o ürün anahatarını girip etkinleştirebilirsin )

    Not : Her zaman orjinal kullanmak en iyisidir ve yasaldır.

    @farurhenho dediği gibi alternatif ücretsiz office gibi programlar var.

    Ayrıca @farurhenho söyleyince aklıma geldi ; Office Online Versiyonu vardı ; o işini görür bi müddet.

    Office Online Linki : http://www.office.com/

    buraya girip microsoft hesabıyla oturum açtıktan sonra ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz office online.

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    4 yıl önce cevaplandı

      Eğer "Word yerine ona denk düşen bir program kullanabilirim" diyorsan, ücretsiz alternatiflerini tavsiye ederim sana. LibreOffice var mesela, ücretsizler arasında en iyilerindendir. Word, PowerPoint, Excel gibi uygulamalara denk uygulamaları var. Tamamen ücretsiz.

      omercik omercik (9418)