Office 2010 Lisanslama

Office 2010 lisanslamak için piyasada birçok program mevcut pcye en az zarar verini hangisi

efe efe (65)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    uzmanim.net olarak korsan kullanımına destek vermiyoruz. Bu nedenle size bir öneri yapmamız doğru olmaz. Malum sitelerden indireceğiniz 3. parti yazılımlar ile Office 2010 sürümünü aktif edebilirsiniz.

    brsozl brsozl (1961)
    8 yıl önce cevaplandı

      3. parti yazılımların makineye zararı olurmu? Sistemin çökmesine neden olup leptupu çalışmaz hale getirmir mi? Bilgi verirmisiniz.

      efe efe (65)
      8 yıl önce cevaplandı

      • Hayır. Sistem çökmesine veya cihazın kullanılmaz hale getirecek kadar zararlı bir yazılım olduklarını düşünmüyorum. Fakat korsan kullanım sırasında yaşayacağınız durumların garantisini veremem. Şu ana kadar korsan olarak kullananlarda böyle bir sorun görmedim. İmkanınız var ise kesinlikle orjinal ve güncel yazılım kullanın. brsozl 8 yıl önce