Office 2013 Etkinleştirme Hatası 0x8000ffff

Office 2013 etkinleştirmek istediğimde Ne yazık ki ürün anahtarını yüklemeyi denerken bir sorunla karşılaştık. Bu durum devam ederse, office ürününüzü onarmayı denemelisiniz. (sistem hatası :0x8000ffff) hatası alyorum sorunu nasıl çözebilirim

Anonim Anonim (156)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1. Windows + R tuşlarına basın
    2. Çalıştır penceresine Regedit yazıp Enter tuşuna basın
    3. HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main\FeatureControl\FEATURE_LOCALMACHINE_LOCKDOWN klasörüne gidin
    4. iexplore.exe değerine çift tıklayın
    5. Değer verisi yazan yere 0 yazın
    6. Bilgisayarınızı yeniden başlatın
    Anonim Anonim (156)