Office 2016 da değişmeyen yazı sitilleri

1-) Publisher da yazı yazarken başka bir yazı sitili seçiyorum ama seçmeme rağmen yazı sitili Calibri de kalıyor.

2-)Word de yazı sitilini değiştirip yazı yazdığımda belli bir noktadan sonra yazı stili tekrar Calibri oluyor.

Çözümü için ne yapılmalı teşekkür ederim..

lucas77 lucas77 (199)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bir tane bildiğim çözüm var umarım işine yarar

    Çözüm:

    1. Word belgesini aç ve alttaki gibi Yazı Tipi sekmesini aç. Not. CTRL+U tuşuna basarak da yazı tipi sekmesini aça bilirsin

    2. Tıkladıkdan sonra Yazı tipi sekmesinden hangi yazı tipi sitilini istiyorsan ayarla ve Var sayılan olarak ayarla seçeneğine tıkla.

    3. Gelen ekrandan da Tamam'a tıkla.

    darkcrak darkcrak (5158)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Bu ayar Publisher için de geçerlimi ? lucas77 4 yıl önce
    • Ayn öyle geçerli sadece onda işlemi bitirdikden sonra uygula diyecen sonra tamam'a tıklayacan @lucas77 darkcrak 4 yıl önce

    Çözüm var mı ?

    lucas77 lucas77 (199)