Office 2016 kurulumu yaparken neyi seçmeliyim?

Office 2016 yı açtığımda karşıma aşağıda gördüğünüz gibi kurulum seçenekleri geliyor ilk ne yapacağım bilemiyorum

lucas77 lucas77 (199)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Hiç bir ayarı değştirmene gerek yok. Kurulumu başlat demen yeterli olur.

    hakan hakan (15424)
    5 yıl önce cevaplandı

      Bence ihtiyacın olmayan şeyleri yüklemek gereksiz olur. Mesela Word, Excel ve PowerPoint bana göre yeterlidır (Ve belki eğer kullanacaksan Outlook). Eger sencede uygunsa sadece bunları işaretlersin. Kurulum Ayarlari basligi altındaki "Otomatik Guncellestirme" haricindeki tüm "Devre Dışı" larida seçersin (Yani otomatik guncellemeler haricindekileri devre dışı yaparsın. Zira onlara hem çok ihtiyaç olmaz hemde onların etkin olmalari halinde az bile olsa PC genel performansı olumsuz yönde etkilenecektir.). Bunlardan sonra yüklemeye devam edersin.

      temmuz temmuz (12505)