Office 2019 "Devam etmek için Windows 10'a sahip olmanız gerekir" sorunu

Bilgisayarıma Microsoft Office 2019 kurmak istiyorum. Dosyayı indirdim setupu çalıştırdım böyle bir hata verdi. Ne yapmam lazım?

"Devam etmek için Windows 10'a sahip olmanız gerekir. Bu Office ürünü Windows 10 gerektiriyor. Lütfen Windows'u yükseltip Office'i yeniden yüklemeyi deneyin."

Bu hatayı nasıl çözeceğim?

office 2019 windows 10 gerektiriyor

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Office 2019 "devam etmek için Windows 10'a sahip olmanız gerekir" hatası ne anlama geliyor?

    Office 2019, Windows 10'dan aşağı işletim sistemine sahip olan bilgisayarlara yüklenemiyor. Microsoft, Office 2019 sürümünde böyle bir karar aldı. Muhtemelen Windows 7, 8 veya 8.1 kullanıyorsunuzdur. Bu nedenle "Devam etmek için Windows 10'a sahip olmanız gerekir. Bu office ürünü Windows 10 gerektiriyor" hatası alıyorsunuz.

    Bunun maalesef bir çözümü de yok. Windows 10 ve altında Office 2019'dan önceki bir sürüm kullanmak zorundasınız.

    omercik omercik (9418)