Office 2019 nasıl indirilir ve yüklenir?

Office 2019 sürümünü bilgisayarıma nasıl indirebilirim?

Office 2019 indirmek ücretli mi?

Microsoft Office 2019 nereden indirilir?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Microsoft Office 2019 nasıl indirilir ve yüklenir?

    Microsoft Office 2019 sürümü indirilmeye sunuldu. Bu yazıda Office 2019'u bilgisayarınıza nasıl indirebileceğinizi ve kurabileceğinizi anlatacağım. Office 2019 indirme ve yükleme işlemi birazcık farklı. Bildiğimiz setup.exe şeklinde değil, bu kez farklı bir şekilde kuruyoruz. İlk olarak indirmekle işe başlayalım.

    Office 2019 indirme:

    TechBench by WZT sitesine gidin: https://tb.rg-adguard.net/public.php

    TechBench sitesinde seçim alanındaki bilgileri aşağıdaki gibi yapın:

    • Türü seçin: Microsoft Office
    • Versiyonu seçin: Microsoft Office 2019
    • Sürümü seçin: Burada Office 2019 hangi sürümünü indirmek istiyorsanız onu seçin. Ben Office 2019 Professional sürümünü seçtim.
    • Dili seçin: Türkçe
    • Mimari seçin: Buradan img dosyasını seçin.

    Bütün seçimleri yaptıktan sonra sağ tarafta çıkan indirme butonuna tıklayarak Microsoft Office 2019 img dosyasını bilgisayarınıza indirin.

    office2019 indirme

    Office 2019 img dosyasını indirdiğinizi varsayarak kuruluma geçiyorum. Aslında kurulum çok basit, sadece farklı.

    Kurulumu yapabilmek için Daemon Tools programına ihtiyacınız olacak. Daemon Tools Lite indir linkine tıklayarak programı bilgisayarınıza kurun.

    Program kurulduktan sonra Microsoft Office 2019 img dosyasının simgesi Daemon Tools ile aynı olduğunu fark edeceksiniz.

    img dosyası

    Şimdi Office2019 img dosyasına çift tıklayın. "Bu dosyayı nasıl açmak istiyorsunuz?" diye sorarsa Daemon Tools programını seçin ve Tamam'a tıklayın. Daemon Tools'un img dosyasını bağlamasını bekleyin. Bilgisayara flash takınca bi ses çıkar ya, o sesin çıkması gerekiyor.

    Ses çıktıktan sonra Bu bilgisayar'a gelin. Burada Office 2019'un sürücü olarak tanıtıldığını göreceksiniz.

    office 2019

    Şimdi tek yapmanız gereken Office simgesine çift tıklayıp kurulumu başlatmak. Kurulum otomatik olarak başlayacak ve Microsoft Office 2019 bilgisayarınıza yüklenecektir.

    office2019 kurulum

    Office 2019 kurulumu tamamlandıktan sonra da lisansınızı etkinleştirip kullanabilirsiniz.

    omercik omercik (9418)