Office 2019 Türkçe dil paketi nasıl indirilir?

Office 2019 Türkçe dil paketini nereden bulabilirim?

Office 2019 Türkçe dil paketi nereden indirilir?

Office 2019 Türkçe dil paketi indirme linki verir misiniz?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Office 2019 Türkçe dil paketi nasıl indirilir?

    Office 2019'u Türkçe'ye çevirmek için ihtiyacınız olan dil paketini Microsoft'un sitesinden indirebilirsiniz.

    Bu linke tıkladığınızda Office için bütün dil paketlerini indirebileceğiniz bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

    1. Adım: Bu sayfada "Hangi dil gerekli?"ye tıklayın Türkçe'yi seçin.

    office 2019 türkçe

    2. Adım: Türkçe'yi seçtikten sonra 32 bit veya 64 bit seçeneklerinden birine tıkladığınızda Office 2019 Türkçe dil paketi bilgisayarınıza iner. Zaten boyutu çok küçük.

    office 2019 türkçe indir

    Office 2019 Türkçe dil paketi indirme alternatif çözüm

    Buradaki bağlantılara tıklayarak doğrudan Türkçe dil paketini yine bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

    Office 2019 Türkçe dil paketi - 64 bit indir

    Office 2019 Türkçe dil paketi - 32 bit indir

    Office'i nasıl Türkçe yaparım?

    İndirdiğiniz Türkçe dil paketini nasıl yükleyebileceğinizi Office 2019 Türkçe yapma linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.

    omercik omercik (9418)