Office 2019 Windows 7'ye yüklenir mi?

Microsoft Office 2019'un Windows 7 desteği var mı?

Office 2019 Windows 7'li bilgisayarlarda kullanılabilir mi?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Microsoft Office 2019 Windows 7 desteği/uyumluluğu var mı?

    Microsoft, Office 2019 sürümünde sadece Windows 10'la uyumlu olması kararını aldı. Windows 10 ve altı Windows 7,8, veya 8.1 işletim sistemi kullanan bilgisayarınız varsa maalesef Office 2019'u yükleyemezsiniz.

    Office 2019'u Windows 10 altı bir işletim sistemine yüklemeye çalıştığınızda "Bu Office ürünü Windows 10 gerektiriyor. Devam etmek için Windows 10'a sahip olmanız gerekir" hatasıyla karşılaşıyorsunuz.

    devam etmek için windows10a sahip olmanız gerekir

    omercik omercik (9418)