Office 365 otomatik kayıt çalışmıyor.

Office 365 kullanıyorum otomatik kayıtı açmaya çalıştığımda OneDrive hesapları yükleniyor yazısında kalıyor. Fakat başlat menüsünden Office'i açtıp yeni belge açtığımda bir problem olmuyor.

xazxaz10 xazxaz10 (55)
3 yıl önce sordu

  • Sorunu çözdüm. Office den bağlı hesabımı kaldırdım tekrar bağladım düzeldi. xazxaz10 3 yıl önce
  • Çözüm kısmına yazarsan ve çözümünü anlatırsan seviniriz :) darkcrak 3 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Sorunu çözdüm. Office den bağlı hesabımı kaldırdım tekrar bağladım düzeldi. Hesaplar kısmından hesabı kaldırıp tekrar aktifleştirdim şuan problem yok

xazxaz10 xazxaz10 (55)
3 yıl önce cevaplandı

  • Nasıl kaldırdın bağlantıyı? darkcrak 3 yıl önce