Office Lisanınızda sorun var?

Office programalrından herhangi birini her açtığımında office lisanınızda sorun var uyarısı alıyorum. Lisansınız orjinal değil hatası ile karşılaşıyorum.Ama hesap kısmına gittiğimde ürün etkileştirildi yazıyor. Hata almamın çözümü nedir? Problemi nasıl giderebilirim.?

ankarali ankarali (3)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Ofice yazılımı orijinal mi peki? Hangi sürüm Office yazılımı kullanıyorsunuz? Office 360 gibi sürümlerin lisansları 1 yıl oluyor. 1 yıl sonra doluyor.

    hakan hakan (15394)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Orjinal değil Crack. Ama daha öncede crack kullanıyordum böyle bir sorun olmamıştı.Office 2019 sürümü. ankarali 2 yıl önce
    • @ankarali Crack dosyan silinmiş filan olabilir. Windows defender vs varsa bulup silmiştir. Tavsiyem çok ucuza internetten lisans satın alman 15-20 TL ye lisanslar var. hakan 2 yıl önce
    • orjinal lisans fiyatları çok daha fazla diye biliyorum.1 5-20 TL ye lisans? Nasıl, nerde? ankarali 2 yıl önce

    Crack ise bu hatayi almanız normal. Daha önce bu hatayı almamış olmanızın sebebı crack kullandığınızın o zamana kadar tespıt edılememıs olmasıdır. Wındows sızın crack kullandığınız yenı tespıt edttıgı ıçın bu hatayı şuan alıyorsunz.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Peki ne önerirsiniz, nasıl düzeltilebilir bu hata? ankarali 2 yıl önce
    • Bu skilde devam etmeniz ilende size sorun cikarabilir. Normal fiyatı pahalı gelebılır, bu lınkten çok daha ucuza lisanslar bulabılırsınız.. Internette bıraz araştırarak daha ucuza da bulabılırsınız. Lınk: https://www.cimri.com/office-lisans xbedirhanx 2 yıl önce
    • Teşekkürler. İlgileneceğim. ankarali 2 yıl önce
    • Rıca ederim:) xbedirhanx 2 yıl önce