Offline Key ile çözülebilen yeni Stop / Djvu fidye virüsü uzantıları hangileri?

Yeni Stop / DJVU virüsü uzantılarından gero, .hese, .seto, .peta, .moka, .meds, .kvag, .domn, .karl, .nesa, .noos, .kuub, .reco, .bora, .nols, .werd, .coot, .derp, .meka, .toec, .mosk, .lokf, .peet, .grod, .mbed, .kodg, .zobm, .msop, .hets, .righ, .mkos, .nbes, .reha, .topi, .repp, .alka, .nppp, .npsk  uzantıları eğer Offline Key ile şifrelenmişse bu dosyaların şifreleri çözülebiliyor. Aşağıda Offline key nedir?  gero, .hese, .seto, .peta, .moka, .meds, .kvag, .domn, .karl, .nesa, .noos, .kuub, .reco, .bora, .nols, .werd, .coot, .derp, .meka, .toec, .mosk, .lokf, .peet, .grod, .mbed, .kodg, .zobm, .msop, .hets, .righ, .mkos, .nbes, .reha, .topi, .repp, .alka, .nppp, .npsk, .opqz, .mado, .covm, .usam, .vawe   uzantıları nasıl çözülür ve diğer bilgileri bulabilirsiniz

alattin alattin (16984)
4 yıl önce sordu

  • derp virüsü ile şifrelenmiş bir dosyanın şifresini açabilecek bir yöntem varmı ersblc62 4 yıl önce
  • @ersblc62 sadece Offine Key ile şifrelenmişse çözüm var. Aşağıda anlattım. alattin 4 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Aşağıdaki uzantılara sahip şifreli dosyalar sadece Offline Key ile şifrelenmişse dosyaların şifresi çözülebilir. Bunun dışında Online Key ile şifrelenen dosyaların şuan için şifresini çözmek mümkün değildir. Sadece fidye ödeyerek çözüm sağlanabilir.

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2020

Offline Key ile şifresi çözülebilen virüs uzantıları:

  • gero
  • .hese
  • .seto
  • .peta
  • .moka
  • .meds
  • .kvag
  • .domn
  • .karl
  • .nesa
  • .noos
  • .kuub
  • .reco
  • .bora
  • .nols
  • .werd
  • .coot
  • .derp
  • .meka
  • .mosk
  • .lokf
  • .peet
  • .mbed
  • .kodg
  • .msop
  • .hets
  • .mkos
  • .nbes
  • .reha
  • .topi
  • .repp
  • .alka
  • .nppp
  • .npsk
  • .opqz
  • .mado
  • .covm
  • usam
  • .vawe

uzantılı dosyalar eğer Offline Key ile şifrelediyse bu dosyaların şifresini çözmek mümkün.

Offline Key Online key nedir? Dosyalarım Offline Key ile mi şifrelenmiş nasıl anlarım? linkinden Offline key nedir bilmiyorsanız bilgi alabilirsiniz.

Eğer dosyalarınızın uzantısı .gero, .hese, .seto, .peta, .moka, .meds, .kvag, .domn, .karl, .nesa, .noos, .kuub, .reco, .bora, .nols, .werd, .coot, .derp, .meka, .mosk, .lokf, .peet, .mbed, .kodg, .zobm, .msop, .hets, .mkos, .nbes, .reha, .topi, .repp, .alka, .nppp, .npsk, .opqz, .mado, .covm, .usam, .vawe

 uzantılarından biri olduysa ve eğer sizinde Personel ID değeriniz t1 ile bitiyorsa Offline Key ile şifrelenmişsiniz demektir.

Bu durumda şu çözüm işe yarayabilir: STOP Fidye (V1) virüsünün şifrelediği dosyalar nasıl çözülür

alattin alattin (16984)
4 yıl önce cevaplandı

    Personel ID t1 ile bitmiyor farklı bi ID var peki diğerlerinin bi çözümü varmı acaba @alattin dosya uzantım .reco @hakan

    ozcan05 ozcan05 (3)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Dosya uzantın nedir? hakan 4 yıl önce
    • @ozcan05 .reco uzantısı için sadece Offline Key ile şifrelenmişse çözüm var. Senin dosyaların Online Key ile şifrelenmiş. Şuan çözümü yok. alattin 4 yıl önce
    • Ne zaman çözümü gelir peki 😔 ozcan05 4 yıl önce
    • @ozcan05 çözüm gelir mi belli değil. alattin 4 yıl önce