Ofiste kullanım için ucuz yazıcı önerisi

Çok pahalı olmayan fotokopili ve kartuşu ucuz olan yazıcı arıyorum. Ayda içinde kullanımı az olacak sadece fatura çıkartılacak. Lazer yazıcılar pahalı sanırım eğer lazer öneriniz varsa da alabilirim.

eray1965 eray1965 (11)
4 yıl önce sordu

  • Kaç Tl arası olsun 🤔. darkcrak 4 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Sadece fatura çıkartılıcaksa kartuşlu ideal zaten.

Bu ürün ideal.

hydra hydra (3800)
4 yıl önce cevaplandı

    Canon Pixma E3140 Fotokopi + Tarayıcı +Wi Fi  güzel bir cihaz zaten @hydra  önermiş. Bütçe vermediğin için alabileceğin en ucuz kablosuz özelliği olan yazıcılardan birini önerdim.

    Kartuş konusunda söyle diyebilirim: Kartuşu ucuz bir yazıcı yok.  Ancak alternatif dolum çözümlerine yönelebilirsin. Artık çok kaliteli dolumlar yapıyorlar.  Malum 4 tane orijinal kartuş alırsan zaten yazıcının parasına denk geliyor.

    alattin alattin (16984)