Ogg dosyası nasıl açılır?

Ogg uzantısı nedir?

Ogg dosyası nasıl açılır?

Ogg uzantılı dosyalar nasıl açılır?

cemkara cemkara (4215)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ogg uzantısı nedir?

    Ogg bir multimedya dosya uzantısıdır. Örneğin bir video, ses dosyası OGG uzantısına sahip olabilir.

    OGG ses ve görüntüyü sıkıştırarak tek  bir dosya içinde sunar. .OGG, .mov, .avi gibi bir görüntü ve ses içeren video formatıdır.

    Ogg dosyası nasıl açılır? Ogg uzantılı dosyalar nasıl açılır?

    Ogg uzantılı dosyalar VLC player ile açılabilir.

    VLC açık kaynaklı ve ücretsiz bir video oynatıcıdır. Oldukça hafif ve codec gerektirmeyen bir uygulamadır.

    VLC Player'i buradan indirebilirsiniz.

    cemkara cemkara (4215)