OK Ru türkiye'ye mi yasaklandı acaba ?

okru sitesi açılmıyor

erctn erctn (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Evet görünen o. Herhangi yasal bir açıklama göremedim ama VPN üzerinden girilebildiğine göre ve sadece Türkiye'den girilemediğine göre bir engelleme söz konusu.

    hakan hakan (15409)
    4 yıl önce cevaplandı

      OK.Ru desteğine durumu bildirdim. Sorunun farkındayız bizden kaynaklı bir sorun yok. Görünen o ki servis sağlayıcınız (Türk Telekom, Superonline..) kaynaklı bir sorun var. Sorunu ancak onlar çözebilir diye cevap geldi.

      Görünen o ki Ok.ru sitesi de engellenen sitelere arasına girdi.

      alattin alattin (16984)
      4 yıl önce cevaplandı

        Sadece Vodafone ile girilebiliyor.

        kanarya33 kanarya33 (1)