Okul e-postası nasıl alınır?

Merhaba;

Microsoft öğrencilere office 365 i ücretsiz sunuyormuş. Ama bunun için okul e-postası gerekiyormuş. Okul e-posta sını nasıl alabilirim?

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    MEB'e bağlı okullarda sonu k12.tr uzantılı, üniversitelerde ise edu.tr uzantılı e-postalar olur. Üniversitelerde bu OBS'den otomatik olarak veriliyor fakat MEB'e bağlı okullar veriyor mu bilemiyorum.

    Okulun herneyse ona sor, gerekli bilgilendirmeyi yaparlar. Google'a "öğrenci epostası alma" yazarak yapılacak bir şey değil bu anlayacağın

    omercik omercik (9418)