Okul için Video Yapımı

İngilizce max. 2-3 dakikalık bir video hazırlamak istiyorum.Videonun içinde ben konuşacağım ve konuştuklarımın alt yazısı geçicek.Arka planda da bahsettiğim konu ile ilgili fotoğraf olucak.Bunu hangi program ile yapabilirim ?

ahmetsamil ahmetsamil (268)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows Movie Maker ile yapabilirsiniz programı kullanması kolay biraz karıştırınca nasıl yapabileceğini öğrenirsin

    önce videonuzu çekin sonra arka pilan resminizi hazırlayın bu dosyaları movie maker ekleyin

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Verdiğiniz linktekini indirdim,fakat çalışmadı.Windows XP için uyarlanmış sanırım. ahmetsamil 7 yıl önce
    • İndirdiğim program ise Camtasia Studio 9 oldu.Gayet memnunum :) ahmetsamil 7 yıl önce
    • camtasia çk iyidir onula da yapılıyor evet ben ücretsiz diye movie makari verdim candan 7 yıl önce
    • ayrıca movie maker 64 bit olanı indirseydiniz win 10 dahi çalışırdı candan 7 yıl önce
    • Onu indirdim zaten.Fakat bir hata verdi Windows XP ile ilgili.Çalıştıramadı. ahmetsamil 7 yıl önce