Olası istenmeyen programlar - Haziran 2015

Yanlış yüklemeler sonucunda bilgisayarınıza yüklenmiş olabilecek Haziran 2015 ayına ait olası istenmeyen programlar aşağıda listelenmiştir.

Bu programlar bilgisayardan kaldırılmalıdır.

hakan hakan (15394)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aşağıdaki programlar Haziran 2015'a eit en çok rastlanılan olası istenmeyen programlardır.

    Bu programları kaldırmadan önce bilgisayarınızı zararlı taramasından geçirin:

    Daha sonra mutlaka bilgisayarda zararlı yazılım taraması yapın:

    1. Bilgisayarınızı önce Junkware Temizleme programı ile taratın.
      Junkware Removal Tool Nedir, Junkware Removal nasıl kullanılır?

    2. Bilgisayarınıza Malwarebytes anti-malware indirin ve burada anlatıldığı gibi bilgisayarınızı taratın.
      Malwarebytes nedir nasıl kullanılır
    3. Adwcleaner ile bilgisayarınızdaki reklam yazılımlarını temizleyin.
      Adwcleaner nedir nasıl kullanılır

    Daha sonra aşağıdaki programları kaldırın:

    CrossBrowse
    AnyProtect
    AnySend
    Chat Optimise
    CinemaPlus-3.2cV23.06
    CinemaPlus-4.5vV23.06
    CPU Miner
    GamesDesktop
    GoHD
    Illustration EMail Address
    Infonaut
    MyBestOffersToday
    Oursurfing
    Opera Stable (Eğer siz yüklemediyseniz)
    Portalsepeti
    RegClean Pro
    Rising Software Deployment system
    Rising
    SG Miner
    Shopperz 2.0
    Software Version Updater
    SuperClick

    hakan hakan (15394)