Olası istenmeyen programlar - Temmuz 2015

Bilgisayarınıza sizin bilginiz haricinde yüklenmiş olabilecek Temmuz 2015 ayına ait olası istenmeyen programlar aşağıda listelenmiştir.

Bu programlar bilgisayardan kaldırılmalıdır.

hakan hakan (15424)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Aşağıdaki programlar Temmuz 2015'a eit en çok rastlanılan olası istenmeyen programlardır.

    Bu programları kaldırmadan önce bilgisayarınızı zararlı taramasından geçirin:

    Daha sonra mutlaka bilgisayarda zararlı yazılım taraması yapın:

    1. Bilgisayarınızı önce Junkware Temizleme programı ile taratın.
      Junkware Removal Tool Nedir, Junkware Removal nasıl kullanılır?

    2. Bilgisayarınıza Malwarebytes anti-malware indirin ve burada anlatıldığı gibi bilgisayarınızı taratın.
      Malwarebytes nedir nasıl kullanılır
    3. Adwcleaner ile bilgisayarınızdaki reklam yazılımlarını temizleyin.
      Adwcleaner nedir nasıl kullanılır

    Daha sonra aşağıdaki programları kaldırın:

    • CinemaP-1.9c
    • CinemaPlus 3.2cV
    • Crossbrowse
    • Experience Comp
    • Forum Terminal
    • Friendly error
    • GamesDesktop
    • GoHD
    • GUPlayer
    • Mystart search unintall
    • Opera Stable 30 (siz bilerek yüklemediyseniz)
    • RegClean Pro
    • Remote Desktop Access - VuuPC
    • Shop And Save up
    • Software version Updater
    • SpaceSound Pro
    • Space Sound Pro Service
    • WordShark
    hakan hakan (15424)
    8 yıl önce cevaplandı

      Sayenizde bilgisaarımı eski halien getirebildim. Teşekkür ederim ama sanırım malwarebytes programı ile bilgisayarın kendisin de dll'lerinden birkaçını silmiş. bilgisayar her açıldıgında dllrun hatası alıyorum 2 tane pencere. Nasıl bunu düzeltebilirim
      awakness awakness (1)
      8 yıl önce cevaplandı

      • http://uzmanim.net/soru/belirtilen-modul-bulunamadi-backgroundcontainer-dll/41919 anladığım kadarıyla bu linkte anlatılanları yaparsanız sorununuz çözülecektir. ali 8 yıl önce