Olay görüntüleyicisindeki "GroupPolicy" hatası nedir?

Arkadaşlar şu sorunla karşılaşıyorum;

" Grup İlkesi işlenemedi. Windows, LocalGPO Grup İlkesi nesnesi için kayıt defteri tabanlı ilke ayarlarını uygulayamadı. Bu olay çözümlenene kadar Grup İlkesi ayarları çözümlenmeyecek. Hataya neden olan dosya adı ve yol hakkında daha fazla bilgi edinmek için olay ayrıntılarına bakın."

Kaç gündür bu sorun gözüküyor. Bu nedir? Ve nasıl düzeltilir söyleyebilir misiniz?

monodrax monodrax (58)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    sorunu çözdüm;

    fotoğraf 2  Filepath yazan konumundaki registry.pol silip bilgisayarı yeniden başlattım ve sorun gözükmüyor.

    monodrax monodrax (58)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Nasıl sildin? Nerden sildin anlatırsan sevinirim :) darkcrak 3 yıl önce
    • @darkcrak fotoğraf 2 bak FilePath yazan bölümünde bir dosya yolu var registry.pol dosyası çıkıyor. onu sildim. sonra bilgisayarı yeniden başlattım bir daha o sorun çıkmadı;) monodrax 3 yıl önce