ometv kamera sorunu

kameram açık, karşı taraf beni görmüyor. herhalde ometv benim kameramı engelliyor. çözümü varmı. engellemeyi nasıl kaldırabilirim .teşekkürler

turkuaz23 turkuaz23 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sen ometv kamerasında kendini görüyor musun?

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      evet kamerada kendimi görüyorum.

      turkuaz23 turkuaz23 (1)
      5 yıl önce cevaplandı

      • Sen kamerada kendini görüyorsan ometv de kamerana yönelik herhangi bir engelleme yok demektir. Eğer öyle olsa sen de kendini göremezdin. Yani kameranda hiçbir sorun yok. Karşıdaki kişi sana yalan söylüyor. omercik 5 yıl önce