.omfl virüsünün çözümü var mı?

Bilgisayarıma virüs bulaştı ve tüm dosyaların sonuna .omfl geldi. Yeni çıkan .omfl uzantılı decrypt hakkında sorunlar yaşıyorum. Şuan için emsisoft aracılığı ile denedim bir işe yaramıyor. Videonuz da bahsettiğiniz gibi sonunda t1 yazmakta aşağıda size metin belgesinin kopyalanmış halini ileteceğim. Ben şirketteki bilgisayarımda bu sorunu yaşıyorum ve benim için önemli belgeler
içermekte açıkcası bunun başka çözümünü bulamadım. Sizde bir inceler misiniz?

ATTENTION! Don't worry, you can
return all your files! All your files like pictures, databases, documents and
other important are encrypted with strongest encryption and unique key. The only
method of recovering files is to purchase decrypt tool and unique key for you.
This software will decrypt all your encrypted files. What guarantees you have?
You can send one of your encrypted file from your PC and we decrypt it for free.
But we can decrypt only 1 file for free. File must not contain valuable
information. You can get and look video overview decrypt tool:
https://we.tl/t-egvXx8HqOt Price of private key and decrypt software is $980.
Discount 50% available if you contact us first 72 hours, that's price for you is
$490. Please note that you'll never restore your data without payment. Check
your e-mail "Spam" or "Junk" folder if you don't get answer more than 6 hours.
To get this software you need write on our e-mail: helpmanager @ mail.ch Reserve
e-mail address to contact us: restoremanager@ airmail.cc Your personal ID:
0272obvcbvcbcvbcbreter54545345345

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    omfl  (v0272) Stop Djvu fidye yazılımının en son sürümü.  Stop Djvu için genel bir çözüm yolu maalesef bulunamadı.  Offline Key ile (t1) şifrelenmesi iyi haber. Fakat şuan çok yeni olduğu için Emsisoft henüz Offline Key elde edebilmiş değil. Bu sebepten Emsisoft Stop Djvu Decryptor işe yaramayacaktır.

    Emsisoft Offline Key elde ettiğinde bunu duyurmuyor. Sizin ara ara emsisoft sitesine gidip kontrol etmeniz ya da
    Emsisoft Decryptor for STOP Djvu yazılımı ara ara çalıştırmanız lazım.

    Emsisoft "Mağdur gizliliği" sebebi ile hangi uzantı için offline key elde ettiğini duyurmuyor. Bu bana her ne kadar saçma gelse de durum böyle.

    Stop DJVU için genel bir yapılması gerekenleri yazmıştım: Bilgisayara Stop (DJVU) fidye virüsü bulaştığında yapılması gerekenler

    alattin alattin (16999)