Ön mic girişini oynayınca fışşş sesi çıkması ?

arkadaşlar benim ön mic e mic takılı şu an olmadı bazen o yeri oynatınca " fşşşş sesi geliyor ama bırakıncva gelmiyor sıkıntı çıkarırmı ?

@farurhenho

nvidiagtx nvidiagtx (690)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu tür sesler parazit olarak adlanrırılır. Takarken bu sesin çıkması normal çünkü takarken temassızlık, az temas etme gibi sorunlar oluyor. Ta ki jak yuvaya oturana kadar. Bu durumda da bu tür hışırtılar olabilir. Çok fazla oynatmamaya çalış.

    hakan hakan (15424)
    6 yıl önce cevaplandı

      normal birşey bir hoparlör jakını da boştayken metal gibi şeylere deydirirsen garip sesler geliyor

      umuttt umuttt (207)