Onboard Ekran Kartımı Yakmak İstiyorum

Herkese merhabalar, elimde eski bir kasa var (6-7 yıllık) içindeki onboard ekran kartını yakmak istiyorum bunun için neler yapabilirim? Yeni kasa aldığım için bir işime yaramıycak zaten bu yüzden böyle birşey yapmak istedim :)

ıramazan ıramazan (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba

    Oldukça marjinal bir düşünceyi uzmanım net' taşımışsın. Onboard ekran kartı anakartın üzerinde olduğu için ankartı tamamen yakman lazım :) . Tabi bana kalırsa böyle aksiyonlara girme ya kaldır bir kenara koy yada çöpe at.

    tahatugyan tahatugyan (1206)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Atcaktım ama atmadan önce böyle birşey yapmak istedim merakımdan yapmak istiyorum :) Yakmak için bir yol yokmu anakart falan yansada olur. ıramazan 7 yıl önce
    • :) güvenlik önlemini al yakıcı bir madde dökerek yakabilirsin ama ana kart kolay kolay yanıp alev alacak bir cisim değil :) tahatugyan 7 yıl önce