One more step hatası nasıl çözülür?

Google Chrome tarayıcısını kullanıyorum. Adblock vb. yan uygulamalar kullanmıyorum. Son günlerde sık sık bu hata ile karşılaşıyorum.
Fakat doğrulamayı geçtikten sonra site açılıyor.
Çözümü var mıdır?

byyunusx byyunusx (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aldığın hata Cloudflare tarafından sağlanan bir güvenlik önlemidir.

    Cloudflare bir tür güvenlik desteği sağlar. Sitenin güvenliği için Cloudflare, kullanıcıları filtreler. Böylece internet sitesi saldırılardan korunur. Siz de bir kullanıcı olarak bu güvenlik önlemiyle karşılaşıyorsunuz.

    Amaç sizin robot olmadığınızı doğrulamak. Bu hata ile sık sık karşılaşıyorsanız elbette normal bir durum değil.

    Bilgisayarınıza malware bulaşmış olma ihtimali aklıma geliyor. Öncelikle,

    Emsisoft Anti-Malware nedir, nasıl kullanılır? linkinden veya Malwarebytes anti-malware nedir, nasıl kullanılır? linkinden biri ile gerekli bilgileri edinerek bilgisayarınızı taramadan geçirin.

    damlakoc damlakoc (1391)