one more step please complete the security check to access

birkaç gün önce yeni notebook aldım. internetten root dosyaları dışında birşey indirmedim onlardada sadece gerekli dosyalar vardı. şuan internetta bir siteye girmeye çalışsam çok sık bir şekilde "one more step hatası veriyor" ve sürekli ben robot değilim  uayarısı için resim seçmem gerekiyor

hamzasoyler0 hamzasoyler0 (1)
6 yıl önce sordu

  • VPN falan mı kullanıyorsun? IP adresini değiştirebilecek neler yaptın? omercik 6 yıl önce
  • dns bile değiştirmedim hamzasoyler0 6 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Şunu dener misin?

  1. Arama bölümüne cmd yaz ve çıkan arama sonucunu sağ tuşla tıkla Yönetici olarak çalıştırı seç.
  2. Komut isteminde önce şu komutu kullan:
    ipconfig /release

  3. Sonra şu komutu kullan:
    ipconfig /renew

    Sonra tekrar dene.

hakan hakan (15424)
6 yıl önce cevaplandı

  • başta oldu sandım ama olmamış hamzasoyler0 6 yıl önce

Yüklediğin programlar arasından buna sebep olanlar vardır belki. Sistem Geri Yükleme yapmanı önereceğim burada.

Sistem Geri Yüleme nedir, nasıl yapılır?

omercik omercik (9418)