One Plus 3 Teknik Özellikleri Nelerdir? Fiyatı Ne kadar olacak? (Android)

One Plus 3 Teknik Özellikleri Nelerdir?

Çin telefon üreticisi OnePlus markasının yeni telefonu OnePlus 3 Modelinin özellikleri nelerdir?

OnePlus 3 telefonun fiyatı ne kadar?

ismailsarp ismailsarp (6010)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    One Plus kimdir?

    OnePlus Çin'in başarılı telefon üreten bir firması.OnePlus'ın ilgi gören yanlarından biri de fiyat/ performans olarak üst seviye telefonlar üretmesi.Geçtiğimiz günlerde OnePlus 3 modelini tanıttı.OnePlus 3 modelinde dikkat çeken en büyük teknolojik özellik 6 GB Ram'e sahip olması.

    One Plus 3 Teknik özellikleri nelerdir?

    • 5.5 inç boyutunda FULL HD Super Amoled Ekran
    • Dört çekirdekli Snapdragon 820 işlemci.
    • Adreno 530 Gpu çekirdeği.
    • 6 GB Ram.
    • 32/64/128 GB Dahili depolama seçenekleri.
    • 16 Megapiksel, f/2.0 lense sahip arka kamera.
    • 8 Megapiksel ön Kamera (Selfie).
    • Hızlı şarj özelliğini destekleyen 3000 mAh batarya.
    • Parmak izi tarayıcısı.
    • USB Type-C giriş bağlantısı.
    • Androd 6.0.1 işletim sistemi.
    • 152.6 x 74.6 x 7.3 mm boyutlarında ve 160 gram ağırlığında.

    OnePlus 3 Telefonun fiyatı ne kadar olacak?

    OnePlus 3 daha yeni çıktığından henüz ülkemizde satışa sunulmamış durumda.Yurtdışı fiyatı 369$ olan telefonun tahminen ülkemizde 1200-1300 TL civarlarında satılacaktır.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

      Peki nezaman Türkiye ye gelecek.

      Birde malzeme kalitisi nasıl bir bilginiz varmı.

      kutlugalp kutlugalp (136)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Şimdilik sadece Çin'de satışta.Yakın zamanda Avrupa'ya ve Türkiye'ye de gelecektir.Net satış tarihi belli değil ama 1 ay içinde gelir diye düşünüyorum. Kalite olarak OnePlus firması Çin'in önde gelen telefon üreticilerinden.Daha önceki OnePlus 2 modeli de ilgi görmüştü.Bu modele de çok talep olacaktır. Malzeme kalitesi olarak ta samsung, sony gibi markalarla kıyaslama yapmak mantıksız olur ama yeterli seviyede olacağından eminim.Sonuçta aynı donanımı daha uygun fiyata almanın da bir bedeli olacaktır. ismailsarp 7 yıl önce
      • Eğer o fiyata gelirse birde kronik bir sorunu olmazsa üstüne iyi bir reklamda yaparsa satış rekorlarına koşar tabi teknik servisi de iyi olacak :D bir bakalım gelsin Türkiye'ye para olursa alırız inşllah :) kutlugalp 7 yıl önce