Onedio'dan video nasıl indirilir?

Mesela Onedio sitesindeki videoları indirmek istiyorum. Onları nasıl indirebilirim?

pukeh pukeh (5)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Internet Download Manager Onedio sitesindeki videoları yakalayabiliyor şimdi kontrol ettim. IDM ile indirebilirsin.

    IDM'ye para vermek istemezsen eğer onun ücretsiz alternatifi Xtreme Download Manager'ı da deneyebilirsin. IDM yakalıyorsa Xtreme Download Manager da yakalıyordur diye düşünüyorum. Deneyip sonucu bildirirsen güzel olur.

    Xtreme Download Manager nedir? Xtreme Download Manager nasıl kullanılır?

    Ayrıca XDM programının videolu anlatımı da mevcut. Buradan izleyebilirsin: https://www.youtube.com/watch?v=6Fo5pulC8CA

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Xtreme Download Manager Onedio'daki videoları yakalıyor. Xtreme Download Manager ile onedio'daki videoları indirebilirsin. Test ettim sorunsuz yakaladı ve indirmeye başladı.

      hakan hakan (15424)