OneDrive nedir? Oyun save dosyalarında işe yarar mı?

OneDrive, oyunların save dosyalarında da işe yarıyor mu? Bir de 5 GB depolama alanı mesela doldu diyelim hata veriyor mu?

emrahbatak emrahbatak (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba,

    OneDrive herşeyi yedeklediği için oyun save dosyalarıda yedekler, OneDrive alan dolduğu zaman hata verir, Yalnız ben OneDrive'ı yapmıştım daha sonra format atmıştım o sırada Gta 5 Rockstar Games hata vermeye başladı, OneDrive kaldırıp oyunu indirip açtım açıldı. Kısacası OneDrive kullanmanı önermiyorum. Onun yerinne kişisel dosyalarınızı ve oyun save dosyalarınızı Google Drive, Yandex Disk gibi yerlere yedeklemenizi öneririm.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)