Önerdiğiniz pop-up engelleyici var mı?

Merhaba,

Yabancı diziler izlemek için dizibox gibi sitelere giriyorum fakat çok fazla pop-up çıkıyor. Firefox için önerdiğiniz pop-up engelleyici eklentiler var mı?

toprak34 toprak34 (2026)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    uBlock deneyebilirsin. Aslında kendisi bir reklam önleyici. pop-up pencereleri de engelliyor. Buradan mozilla eklentisini indirebilirsin: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/ublock-origin/

    Fakat bu tür yazılımların sitelerin gelirini düşürdüğünü ve reklamların sitelerin yaşaması için olmazsa olmaz olduğunu unutma.

    hakan hakan (15424)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @hakan abi ama o eklenti de web site verilerimize erişiyor? yani tüm şifrelerimiz uBlock veritabanına gitmez mi? toprak34 5 yıl önce
    • @toprak34 bu tür uygulamaların tamamı tarayıcıya entegre olduğu için bazı verilere erişebilir. Ama bu eklenti güvenilir bir eklentidir. Sorun çıkartmaz. hakan 5 yıl önce