önereceğiniz en iyi ve en güvenli torrent oyun sitesi varmı arkadaşlar ?

yani demek istediğim oyunlar bozuk çıkıyor bazı sitelerde o yüzden güvenim kalmadı size biraz danışmak istedim şimdiden teşekkürler :)

nizi666 nizi666 (179)
7 yıl önce sordu

  • Teşekkürler nizi666 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Korsan oyunların indirilmesini desteklemiyorum. İllaki oyun istiyorum diyorsan Steam'de birbirinden güzel Free-to-Play oyunlar var.

konyali42 konyali42 (16)
7 yıl önce cevaplandı

  • FrostWire 6 indirirsen bu işi kolaylıkla yapabilirsin.Kullanımı mediaget programı gibi ama dosyalar bozuk olmuyor ve virüs bulaştırma gibi bir sorunuda yok. kullanici700660 7 yıl önce