Online Anket'lerle nasıl para kazanılır?

Online Anket'lerle para kazanmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

temmuz temmuz (12505)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Anket Başına 12 TL Kazan.

    Evden Ek İş İmkanı.

    Online Anket Doldur Para Kazan.

    Online Anket'lerle bugün para kazanmaya başlamak ister misiniz? (tıkla)

    Yapabilirlerse gençler harçlıklarını çıkarsınlar istedim :)

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

      Neden birisi anket doldurur diye para versin ki, doldurunca adamın eline ne geçiyor onu anlamıyorum...

      rd3ht rd3ht (1)
      7 yıl önce cevaplandı

      • @temmuz peki güvenilir midir? researcher 7 yıl önce
      • Benim güvenilirliğimi soruyorsan, evet çok güvenilirimdir. Şaka :)) Cevap vereyim, bilemiyorum. Bir araştırmak lazım. Veya en azından bir denemek.. Ben genç değilim (yaşım 64), bana göre değil @mustafadalga temmuz 7 yıl önce
      • Ben de öğrenciyim zamanın çoğu bilgisayar basında geçiyor ama güvenlimi onu bilemedim :) researcher 7 yıl önce