Online Oyun Lag Sorunu Nasıl Düzeltilebilir ?

Ben arena of valor oynuyorum ama arada lag oluyor ve oyunda kotu oynamama sebep oluyor bu lag sorunun dan kurtulmanin bir yolu varmidir ?  Oyunda arada 460 ms oldugu bile oluyor turk telekom kullanicisiyim ...Kisacasi lagdan kurtulabiliyor muyuz veya azaltabiliyor muyuz ? Ve ben 3g kullanmak zorundayim cunku telefonum ( samsung galaxy note 3 rootlu ) 4gye uyumlu degil ...YARDIM LUTFEN

yardim1315 yardim1315 (37)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Oyunlarda Ping (LAG) Sorunu çözümü (tıkla)

    Ne kadar güvenilir bilmiyorum. Orada gösterdiklerini istersen yap, istersen yapma.

    toprak34 toprak34 (2026)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Wifiye baglandigim zaman izlerim abi soruma cevap verdigin icin tesekkur ederim :) yardim1315 6 yıl önce