Online oyunlarda kasma

Merhabalar uzmanım.net ailesi.

Benim sorununm şu :

bilgisayarımın özellikleri iyi olmasına rağmen online oyunlarda takılmalar oluyor bende anlamıyorum.örn: wolfteam kurdum oyun esnasında bi donuyordu oyun 2-3 dk sonra kendine geliyordu..neden böyle oluyor..bilgisayarda virüs taraması yaptırıdm avira ile bişey çıkmadı..hp pavilion g6 benim.. iki tane ekran kartı var acaba o yüzden mi bana yardımcı olabiliecek varmı

ottomanempire ottomanempire (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Online oyunlar internet üzerinden olduğundan internet hızın ile alakalıdır

    bcaggul bcaggul (117)
    9 yıl önce cevaplandı

      Wolfteam gibi oyunlarda veya genel oyunlarda performans, kasma sorunları varsa yapılması gereken ilk 3 adım şu şekilde olmalıdır:

      • Ekran kartının güncel sürücülerinin yüklendiğinden emin olun.
      • Windows işletim sisteminin güncellemelerinin yüklü olduğundan emin olun.
      • Directx güncel sürüm kullandığınızdan emin olun.

      Hp pavilion g6 tam modelini yazsaydınız iyi olurdu.

      cemkara cemkara (4215)