Online oyunlarda ping sorunu

Kullandığım internet de özellikle oyunlarda çok fazla ping oluyor bunu engelleme yöntemi varmı

NOT: cmd de ipconfig/flushdns ve ping -t komutları çok fazla işe yaramıyor

kullanici393032 kullanici393032 (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ping sorunlarının bilgisayar sebebiyle oluşma ihtimali çok fazla değil.Malesef Türkiye'de sizin gibi ping sorunu yaşayan kişiler mevcut.Genelde sorunu yaşayanlar internette en çok zaman geçirilen zamanlarda bu sorunları yaşadıklarını söylüyorlar.

    Zaten size verilmeyen ping değerlerini sizin bilgisayar üzerinden hızlandırmanız pek mümkün olmayacaktır.

    speedtest.net sitesi üzerinden hız testi yaparak buraya fotoğrafını atabilir misiniz?

    Ayrıca Internet Servis Sağlayıcınızı arayarak durumu iletmenizde de fayda olacak.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

    • peki internette WTFast gibi programlar var ve ping sorunu nu neredeyse komple kaldırıyor bunun gibi başka programlarda var mı bildiğiniz yada önereceğğiniz kullanici393032 7 yıl önce